- 28-07-2026 "Vraag het hém. Hij is de patiënt."
- 24-07-2026 Woonzorgcentrum Twekkelerveld krijgt positieve beoordeling
- 23-07-2026 Livio werkt aan digitaal vrijwilligersportaal
- 22-07-2026 De wereld van de wijkverpleging: een videoserie van ActiZ
- 14-07-2026 Meer dan 60 naasten in gesprek over samen zorgen op De Hatteler
Terug naar overzicht
20-09-2022
Revalidatie & Herstel locatie geopend!
Onze nieuwe Revalidatie & Herstel locatie in Enschede is op donderdag 15 september officieel geopend! Een plaats waar we werken aan het herstel van mensen, zodat ze weer goed naar huis kunnen.
Na een welkomstwoord van manager Zorg&Verblijf Max Bijwaard was de eer aan Mevrouw Koekoek om de locatie op passende wijze te openen. Op de fiets mocht zij het welkomstbord van de locatie onthullen. Bewoners, huidige revalidanten, collega’s en partners waren uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Aanwezigen konden middels een rondleiding één etage van de nieuwe locatie bewonderen. Hier werd dankbaar gebruik van gemaakt.
Dinsdag 20 september komen de eerste revalidanten in de locatie revalideren. Een moment waar we met z’n allen erg naar uitkijken!