- 26-02-2025 Livio anticipeert vroegtijdig op mogelijke vertraging nieuwbouw Saalmerink
- 17-02-2025 Cue2walk inloopdag op locatie Wiedenhof
- 13-02-2025 Belangrijke mededeling over personenalarmering n.a.v. artikel Tubantia
- 29-01-2025 Livio Vitaal fitnessgroepen; iets voor u?
- 27-01-2025 LivioPlus ledenpas 2025/2026 is onderweg

Nieuwe start voor nieuwbouwproces Het Saalmerink
Goed nieuws! Het nieuwbouwproces van Het Saalmerink in Haaksbergen krijgt een nieuwe start begin 2024. Ondanks de uitdagingen van het afgelopen jaar, waarin de bouwplannen helaas werden uitgesteld vanwege de coronacrisis en financiële druk hebben we nu de mogelijkheid om met behulp van een investeerder vooruit te kijken.
Ook in de toekomst kan Livio zorgbehoevende inwoners van Haaksbergen zorg blijven bieden op het terrein van het huidige Saalmerink. In het nieuwe jaar worden er bijeenkomsten gepland voor alle betrokkenen. In deze bijeenkomsten worden ze bijgepraat over de stand van zaken en de stappen die worden gezet om samen te komen tot een nieuw Saalmerink.
Afgelopen jaar door iedereen hard gewerkt
“Het afgelopen jaar is er door iedereen hard gewerkt. We zijn dan ook blij dat we nu kunnen melden dat het nieuwproces van Het Saalmerink vanaf begin 2024 weer opgepakt wordt”, aldus Lex Smetsers, voorzitter raad van bestuur Livio.
Overbrugging tot een nieuw woonzorgcentrum
Met het herstarten van de nieuwbouwplannen kunnen we ook in de toekomst hoogwaardige zorg bieden in een modern pand in Haaksbergen. We maken plannen om de periode tot de oplevering van het nieuwe woonzorgcentrum te overbruggen. Onze voornaamste focus ligt op het waarborgen van een plezierige en veilige leef- en werkomgeving gedurende- en na de vernieuwingsfase.