- 03-12-2025 Nieuwe afdeling geopend: Tijdelijke Zorg en Overbrugging (TZO)
- 03-12-2025 Een nieuwe beleeftuin voor De Cromhoff: samen genieten van buiten
- 24-11-2025 Campagne 'Jij doet er toe'
- 20-11-2025 We kunnen het maar één keer goed doen: Heroverweging nieuwbouw Het Saalmerink
- 20-11-2025 'Als ambassadeur zorgtechnologie ondersteun ik collega's in de wijk bij het inzetten van de juiste technologie’
Terug naar overzicht
11-04-2023
Wat is Parkinson en hoe kunnen wij u helpen
Wist u dat er in Nederland ruim 63.500 mensen zijn met de ziekte van Parkinson of ziektes die daarop lijken? En dat mensen met de ziekte van Parkinson behandeld kunnen worden?
Livio heeft een eigen gespecialiseerd Parkinsonteam dat u kan helpen met al uw vragen rondom de ziekte van Parkinson. Ook kunt u bij ze terecht voor het opstellen en uitvoeren van een behandelplan op maat. Op onze Parkinsonkaart (klik op de paarse knop hieronder) kunt u eenvoudig zien aan welke zichtbare en onzichtbare klachten u bijvoorbeeld moet denken bij deze ziekte, hoe u ons kunt bereiken en waar een behandeling uit kan bestaan.
Wij helpen u graag!
#WereldParkinsondag