- 03-12-2025 Nieuwe afdeling geopend: Tijdelijke Zorg en Overbrugging (TZO)
- 03-12-2025 Een nieuwe beleeftuin voor De Cromhoff: samen genieten van buiten
- 24-11-2025 Campagne 'Jij doet er toe'
- 20-11-2025 We kunnen het maar één keer goed doen: Heroverweging nieuwbouw Het Saalmerink
- 20-11-2025 'Als ambassadeur zorgtechnologie ondersteun ik collega's in de wijk bij het inzetten van de juiste technologie’
Een nieuwe beleeftuin voor De Cromhoff: samen genieten van buiten
Bij Livio geloven we dat een gezonde leefomgeving bijdraagt aan het welzijn van onze bewoners. Daarom krijgt locatie De Cromhoff een prachtige beleeftuin! De huidige tuin bestond voornamelijk uit gras en enkele bomen, maar binnenkort wordt het een groene, toegankelijke plek waar bewoners kunnen ontspannen, bewegen en genieten van frisse lucht.
De beleeftuin stimuleert de zintuigen en biedt ruimte voor activiteiten zoals tuinieren, bewegen en samen genieten van de natuur. De tuin is niet alleen voor bewoners, maar ook voor familie, vrijwilligers en zelfs basisschoolkinderen. Samen maken we van deze tuin een plek vol verbinding, ontspanning en plezier. We zien kansen voor gezamenlijke activiteiten zoals tuinonderhoud, beweegmomenten, het maken van insectenhotels en vogelhuisjes, en zelfs samenwerkingen met landelijke initiatieven zoals NLdoet en Burendag.
Met deze beleeftuin willen we een waardevolle bijdrage leveren aan de kwaliteit van leven van onze bewoners én hun netwerk.
De aanleg is inmiddels gestart. We kijken ernaar uit om binnenkort samen van deze prachtige plek te genieten!