- 24-11-2025 Campagne 'Jij doet er toe'
- 20-11-2025 We kunnen het maar één keer goed doen: Heroverweging nieuwbouw Het Saalmerink
- 20-11-2025 'Als ambassadeur zorgtechnologie ondersteun ik collega's in de wijk bij het inzetten van de juiste technologie’
- 15-11-2025 Europese Dag van de Muziektherapie - 15 november
- 06-11-2025 'Je kunt met een issue blijven rondlopen, maar je kunt er ook iets mee doen.'
Campagne 'Jij doet er toe'
‘Wij zijn geen helden, wij hoeven geen roem. We zijn gewone mensen, die bijzondere dingen doen.’
Vandaag, 24 november, start de campagne 'Jij doet er toe'. Met deze boodschap vraagt het programma Over Morgen* aandacht voor de sociale veiligheid voor medewerkers in de VVT-sector. De boodschap is positief, met een flinke dosis vaktrots.
Belangrijk thema
Aandacht voor dit thema is nodig, want net als elders in de samenleving, hebben ook onze medewerkers te maken met grensoverschrijdend gedrag. Terwijl veiligheid vanzelfsprekend zou moeten zijn om dit waardevolle werk goed te kunnen doen.
Posters op abri's in het straatbeeld
De campagne is te zien in het hele land, van 24 november tot en met 31 december 2025 door middel van posters bij bushaltes (abri's) en op sociale media. Ook is er een campagnefilm waarin de zorg voor ouderen op prachtige wijze in beeld is gebracht (zie hieronder).
Als u meer informatie wilt over deze campagne kunt u kijken op www.actiz.nl/actueel/jij-doet-ertoe
*Het programma Over Morgen is een initiatief van A+O VVT, met steun van het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW). Meer info op www.vvvtwerktaanmorgen.nl.
Jij doet ertoe
accepteer de marketing-cookies om deze video te bekijken.