Wilt u zorg aan huis ontvangen maar is het lastig voor u om zelf de deur open te doen? Dan kunt u gebruikmaken van een sleutelkluis. Zo kunnen onze medewerkers altijd uw woning binnen zonder dat u zelf de deur hoeft te openen. Gemakkelijk en veilig.
Bij uw voordeur laten we een sleutelkluis aanbrengen door firma Adema Sleutelspecialist. De sleutelkluis wordt uw eigendom. Een exemplaar van uw huissleutel wordt hierin veilig opgeborgen. De kluis is alleen toegankelijk voor de zorgverlener.
Is het veilig?
De Puck sleutelkluis is bestand tegen vandalisme en braak. Het voldoet aan de zwaarste eisen van Stichting Keurmerk Gevelelementen (SKG) en heeft het politiekeurmerk ‘Veilig Wonen’.
Wat kost het?
De kosten zijn afhankelijk van uw woonplaats.
Sleutelkluis inclusief montage in plaatsen Enschede, Haaksbergen, Buurse en St Isidorushoeve: € 265.
Sleutelkluis inclusief montage in overige plaatsen: € 290.
Sluitelkluis aanvragen